Ben sensiz yaşayamam.

Elena Bektaş ve Mesut Bektaş
Sevgiyi yaşatan insanlar!

 

Elena Bektaş
Sevgi ihtiyacı olana verilir!

Ülkeler arası dostluk ve kardeşlik köprülerinden birini de Elena Bektaş ve Mesut Bektaş çifti kurmuş.

Romanyalı Elena Nicoleta Mainea Bektaş, 25 yıl önce tatile geldiği Bodrum’da marangoz Şenol Bektaş ile tanışmış. Arkadaşlıkları aşka dönüşen çift evlenmişler ve 2 çocukları olmuş.

2017 yılı  ocak ayında rahatsızlanarak, özel hastaneye giden Elena rahim kanseri  olduğunu öğrenmiş ve mart ayında tedaviye başlandıktan sonra haziran ayında iyileşti diye taburcu edilmiş. Ancak eylül ayında kontrole gittiklerinde iyileşmediği tam aksine kanserin  mideye oradan da tüm vücuda yayıldığı ortaya çıkmış. Ve 1 ay sonra da kadıncağızın vücudu felç olmuş.

Mide ameliyatı yaparsak ömrü uzar dedikleri için mide ameliyatı da olan ve şu an ölümün eşiğinde olan kadın yaşasa dahi felçli biri olarak ömrünü tamamlayacak.

Sevgi budur

Hastanede eşinin başından bir an olsun hiç ayrılmayan ve “Ben, sensiz yaşayamam. Diren canım aşkım” diyerek eşine destek olan Şenol Bektaş’ın eşine olan sevgisi her halinden belli oluyor.

O kadıncağıza böyle bir sevgi sunduğu, koruyup kolladığı, bir kadının gönlünü yaptığı için Elena’nın eşine “helal olsun”

Reklamlar